İnşaat

1973 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmeye bsşladığımız o günden bugüne ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Karadağlı Group, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

“Mutlu bir hayat için kaliteli projeler” olduğuna inanıyoruz. Ve bu inanç doğrultusunda müşterilerini profesyonel bakış açısıyla projelerini sürdürmeye devam ediyor. 3000’den fazla yapı inşaat projeleriyle inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı sunmuştur.

Uluslararası yaptığı projelerle de adını Ortadoğu’da pek çok ülke de duyduğumuz Karadağlı Group İnşaat ve Dış Tic. Ltd. Şti. işini büyük bir aşkla ve titizlikle yapmaktadır. Faaliyet gösterdiği inşaat projelerinde imzzasını atan Karadağlı Group ise, bugüne dek birçok konut yapı projelerinde hayata geçirilmesinin yanısıra altyapı ve üstyapı projelerinde çözüm ortaklığı yapmaktadır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten, Türkiye’nin ve diğer pek çok ülkenin en büyük projelerinde Kent Ormanı Milenyum projelerini hayata geçirmekle birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini de aralıksız devam ediyor.

Türkiye’nin En İyileri Karadağlı Group İçin Bir Arada…

Türkiye’nin ve Ortadoğunun birçok en iyileri Karadağlı Group 30 yıldan beri 3000’den fazla projede büyük başarılar kazanmıştır. Daha iyi bir gelecek için büyük bir aşkla projelerine devam ederken inşaat alanında büyük projelere imza atmıştır. Kent Ormanı Milenyum Projesi 6 blok 97 daire ile yapımı devam eden büyük projelerimiz arasındadır.

Geleceğe doğru adımlarla ilerleyen Karadağlı Group, geçmişten günümüze edindiği tecrübeleriyle üstün teknoloji ve idari altyapısı ile inşaat sektöründe lider pozisyondadır. 3000’e aşkın teknik şkın teknik ve idari personeli, güçlü makina-ekipman parkı ve finansman temin kabiliyetlerine paralel olarak üç kıtada 15 ülkeye yayılmış bulunmaktadır.

30 yıla yaklaşan tecrübe ve uzmanlığı olan Karadağlı Group, ana sektörü inşaat alanında, gayrimenkul projelerinden inşaat taahhüte, tasarım, dizayn ve mühendislikten proje yönetimine kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürmekte, müşterilerine inşaatın tüm alanlarında kapsamlı hizmetler sağlamaktadır.

Karadağlı Group, sismik izolasyonlu yapılar, veri merkezleri, hastaneler, kentsel dönüşüm projeleri, endüstriyel tesisler, altyapı ve hizmetleri gibi projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Karadağlı Group’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine en üst seviyede katma değeri sağlamaktır.