Zamanın Ötesinde Bir Mimari…

Mimar estetik ilkeler doğrultusunda dizayn eden bunu yaparken ise kullanıcı isteklerini göz önünde bulunduran ve genellikle yapım sürecini kontrol eden ve denetleyen tüzel kişilere denmektedir.

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda mekanları tasarlayıp oluşturabilmesi için gerekli olan disipline sahip ve bu doğrultuda ilerlemektedir. Ev, villa ve ofislerinizi estetik fonksiyonel mekanlar üretmeyi amaçlar.  Karadağlı Group olarak edindiğimiz bilgi ve 30 yıllık tecrübeye dayanarak isteklerinizi gerçekleştirmeyi hedefler.

yani mimarlık bir felsefedir.. bir yaşam biçimidir…

‘Sadece bina mı tasarlıyorsunuz yoksa yaşam alanı mı?” sorusu, mimarlığın yeterince anlaşılamadığını gözler önüne seren bir sorudur. Bizim amacımız yalnızca bina tasarlamak değil, toplumlar için yaşama alanları öngörmektedir. Bu güne kadar tasarladığımız bina ve yapılara büyük bir özveri ve disiplinklikle yapılmaktadır. Mimarlık her ayrıntısıyla önemlidir.

Karadağlı Group mimarlığını 300’den fazla uluslararası çalışmalarıyla projelerinde yaşayan yaşama değer katan ve çevreye saygılı tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Eşsiz tasarımlarıyla, zamanın ruhunu yantısan sıcak dokunuşlarla müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Karadağlı Group projeyi tasarlarken tüm dünyada kabul gören ve kentlerde yaşam kalitesini artırmayı hedefler. yurt dışındaki Mekke , Medine Cidde, Riyad, Hafar Al Batin gibi şehirlerde Devlet projeleri başarı ile sonuçlanmıştır.

Dış ve iç mimaride yüksek kaliteli ürün kullanımının yanı sıra peyzaj tasarımına da önem veriyoruz. Bu bakış açısıyla bitki kalitesi ve çeşitliliği yüksek, geniş, iç bahçeler ve yeşil avlular planladık. Karadağlı Group olarak insana saygılı yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Mimari’de İlham Kaynağınız

Profesyonel yaşamda, mimarlığın toplumun ve insanlığın hizmetinde olduğu kabulü ile mekan yapma, yapı kurma becerisini, kentin değerleri ile bütünleştirmeyi amaçlıyoruz.
Mimarlığımızı kendi mütevazi tarifi içinde ortaya koyarsak;
Her şeyin tasarlamakla başladığını düşünüyoruz
Mimarlık hizmetinin yaşam alanlarındaki kavramları oluşturduğunu konfor koşullarını belirlediğini, malzeme kullanımını değerlendirdiğini biliyor, bu konularda doğmuş problemleri çözmeye çalışıyoruz.
Mimari uygulamanın detaylarının bir araya gelmesinden meydana geldiğini, doğru tasarlanmış ve çözümlenmiş detayların amaçlanan sonucu getirdiğini biliyoruz.
Kendi tasarımlarımızı uyguluyoruz. Yapılar ve mekanların inşai süreçte konstrüksiyondan dekorasyona kadar, uygulamasına yönelik olarak projelendirip, planlıyoruz.